До суду скеровано обвинувальний акт стосовно осіб, які незаконно вирубували дерева

D59E47EA-0F91-4207-85F4-E7CA5970E0DF_cx0_cy19_cw0_w1023_r1_sСмілянською місцевою прокуратурою вжито заходів до активізації досудового розслідування слідчими поліції кримінальних проваджень у лісовій галузі та забезпечено процесуальне керівництво, в ході якого затверджено й скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 4 жителів Шполянського району за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ст. 246 (незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування встановлено, що восени 2016 року вказані вище особи за попереднью змовою здійснили вирубку дерев у лісовій смузі в межах адміністративного території однієї з сільських рад Шполянського району, чим заподіяли державі збитків на загальну суму майже 1,5 млн. грн.

З метою забезпечення відшкодування збитків прокурором заявлено цивільний позов, а також забезпечено арешт наявного майна.

Довідково: за вчинення вказаного злочину винним особам загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

За  інформацією прокуратури Черкаської області

Автор статті