До Міжнародного Дня миру

3

Учора в Черкаському професійному автодорожньому ліцеї відбулися заходи, приурочені до Міжнародного Дня миру. Як повідомляють в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, учні професійно-технічного навчального закладу взяли участь в урочистій лінійці «Голосуємо за мир», акції «Голуб миру», конкурсі творчих робіт «Мій внесок у справу миру», прослухали виховну годину «Світові потрібен мир», виготовили стіннівку «Миру в Україні – бути!» та написали тематичні диктанти на тему: «Міжнародний День миру».

Особливо запам’яталася зустріч із бійцем АТО Костянтином Чабаном – батьком одного з учнів означеного навчального закладу.

Кульмінацією комплексу заходів став флеш-моб «Нам потрібне мирне небо, синє-синє, світле-світле, Миру нам сьогодні треба!», протягом якого учні утворили слово «МИР» на майданчику перед навчальним закладом.

s31674523

До урочистості в ліцеї долучився заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Волошин, який привітав присутніх із Різдвом Пресвятої Богородиці та Міжнародним Днем миру й додав: «Хто б міг подумати, що українці при зустрічі й прощанні будуть бажати одне одному мирного неба… Але, на жаль, така історія, таке життя. Тож бажаю всім нам віри в світле безхмарне майбутнє, Божої благодаті».

Також Ігор Володимирович відзначив активну участь ліцею в різноманітних заходах, зокрема, патріотичного спрямування. Так, за сприяння у проведенні масштабного флеш-мобу «Пліч-о-пліч» він вручив Подяку обласної державної адміністрації директору навчального закладу Ользі Філіповій.

Подібні заходи до Міжнародного Дня миру відбулися також і в інших навчальних закладах Черкас та області.

Автор статті