До Дня людей похилого віку мешканці стаціонарного відділення терцентру Канівського району отримали привітання та подарунки

DSCF9637

1 жовтня 2015 року, в рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Жівотова та керуючий справами районної ради Микола Зоць побували в стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування громадян, де спільно з директором терцентру Миколою Дурицьким та його заступником Валерією Дорошенко привітали підопічних зі святом. З поздоровленнями та подарунками сюди завітав також директор агрофірми «Заповіт Шевченка ПрАТ НВФ «Урожай» Володимир Братанич.

Вітаючи стареньких зі святом, Тетяна Жівотова побажала їм міцного здоров’я і довгих років життя в належних комфортних умовах, та висловила вдячність колективу працівників стаціонарного відділення: «Оглянувши приміщення, поспілкувавшись з мешканцями, відразу відчувається, що тут працюють справжні господарі, чуйні небайдужі люди, які не просто працюють, а вкладають душу і серце в щоденну турботу про своїх підопічних». До речі, для потреб мешканців стаціонару Тетяна Павлівна передала інвалідний візок та ходунки.

Зі словами привітань до підопічних звернувся Володимир Братанич, який зауважив, що ПрАТ НВФ «Урожай» не стоїть осторонь проблем стаціонару:

– Переконаний, що  й надалі ми будемо співпрацювати, допомагати вам, аби люди, котрі тут проживають, почувались як удома, відчували, що про них думають, піклуються.

DSCF9634

Опісля урочистих привітань до уваги усіх учасників заходу зі святковою програмою виступили місцеві школярі та артисти Степанецького Будинку культури. Для стареньких вони підготували поетичні твори, жартівливі пісні, а також квіти й подарунки. Також було вручено й продуктові набори від «Урожаю».

Варто відмітити, що на  даний час у стаціонарному відділенні проживають 20 одиноких непрацездатних громадян району. Тут вони забезпечені чотириразовим  харчуванням, комунально-побутовими послугами, медичним обслуговуванням,  м’яким  та  твердим інвентарем, одягом і взуттям. Крім того, важливо додати, що приміщення стаціонару капітально відремонтоване, в ньому встановлено металопластикові вікна, для відпочинку мешканців закуплено телевізор.

Не можна не відзначити і той факт, що працівники стаціонарного відділення не лише виконують свої безпосередні обов’язки, а й встигають обробляти земельну ділянку, вирощувати овочі й таким чином робити заготовки на зиму. Це у свою чергу значно здешевлює харчування підопічних та гарантує його якість.

Готуючись до зимового періоду, потурбувались тут і про тепло. Як повідомив директор терцентру Микола Дурицький, в стаціонарному відділенні  облаштовано водяне опалення, котел працює на твердому паливі, а на опалювальний період 2015-2016 років відділення забезпечено паливом на 100%. Крім того, тут встановлено і підготовлено до роботи бензогенератор та облаштовано аварійне освітлення.

Отож залишається побажати колективу і підопічним стаціонарного відділення добра, здоров’я, та сил і натхнення для хороших справ.

 

          Сектор інформаційної та регіональної політики,

 забезпечення доступу до публічної інформації

 апарату Канівської РДА

Автор статті