До 25 річниці Дня Незалежності у Києві викладуть найбільший квітковий прапор України

1439898142_den-nezalezhnosti

З 21 до 27 серпня на території Національного музею народної архітектури та побуту України, що у селі Пирогове Київської області, планують створити із живих квітів найбільший у світі Національний прапор України площею 15 тисяч квадратних метрів. Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до встановлення цього рекорду, який у подальшому зареєструють у «Книзі рекордів Гінеса» та «Книзі національних рекордів України».

Учасником Всеукраїнської акції «Прапор України – прапор миру» може стати кожен: і окрема людина, і трудові колективи навчальних закладів, організацій чи підприємств. Після закінчення акції всі вирощені учасниками квіти за рахунок організаторів, а це Всеукраїнська газета «Сільський вісник» та ТОВ «С.І. В», повернуть до міста, де вони вирощувалися, і в подальшому будуть передані до дитячих будинків, дитсадків, навчальних і оздоровчих закладів області.

Найбільш активні учасники акції після її завершення отримають безліч приємних сюрпризів від спонсорів, а призери (20 сімейних пар, по 2 активних учасники від 10 закладів освіти та 10 організацій, які виростили найкращі квіти) безкоштовно відвідають голландський парк квітів «Кьокенкоф» у квітні 2017 року. Найактивнішим закладам освіти, організаціям та підприємствам вручать сертифікати «Книги рекордів Гінеса» та «Книги національних рекордів України».

Відзначимо, що акція проходитиме за сприяння Президента та Уряду України.

Контактна особа — Лисенко Сергій Миколайович. Тел. 067-570-25-13, 066-753-59-60.

Автор статті