Днями синоптики прогнозують чергове похолодання

baf962b8e1_167905Минулий тиждень Черкащину огорнули тумани. Надходження холодного та вологого повітря зі сходу сприяло зниженню видимості в регіоні. Місцями видимість була меншою 100 метрів та тривали більше 12 годин, що є стихійним гідрометеорологічним явищем. Так, у вихідні у Чигирині туман з видимістю 50-70 м тривав аж 31 годину.

Як повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань, у вівторок чекаємо чергову порцію холоду – вночі температура знизиться до 4-9º морозу, вдень буде не вище +2..+3º.

У середу і четвер, вплив антициклону помітно ослабне. Із заходу до нашого регіону наближається система атмосферних фронтів, пов’язаних з атлантичним циклоном. Вони сприятимуть збільшенню хмарності та послабленню морозів в регіоні.

Мінімальна температура очікується в межах -1..-6º, а вдень -2..+3º. Середньодобова температура залишається нижче норми на 2-4º. Суттєвих опадів у цей період не очікується. Проте, у західних районах області 14-15 листопада вже може випасти невеликий мокрий сніг.

Автор статті