Для зручності АТОвців прагнуть запровадити послугу «єдиного вікна»

48c4f9d-armija-ukrajina-shevron-dsc-7954_628x420

Аби полегшити отримання необхідних документів для бійців АТО є потреба терміново створити «єдине вікно». На тому, що така послуга вкрай необхідна, зійшлися майже всі члени засідання координаційної ради учасників антитерористичної операції в Черкаській області.

Крім того, для воїнів АТО на базі Черкаського обласного контактного центру діє безкоштовнателефонна«гаряча лінія» 0-800-50-88-76, де психологи та юристинадають необхідну допомогу бійцям та членам їхніх родин. За весь період антитерористичної операції на «гарячу лінію» зателефонували більше 270 осіб. Безпосередньо бійців АТО цікавлять земельні питання, нарахування матеріальної допомоги, психологічна консультація чи отримання пільг.

Цікаво, що чимало бійців АТО після демобілізації із задоволенням діляться здобутим досвідом та викладають уроки військово-патріотичного виховання для дітей у школах. Однак, проблемою є відсутність педагогічної освіти у таких вчителів. Аби вирішити цю проблему на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради АТОвці можуть отримати необхідні знання з педагогіки та змогу викладати в школах.

Автор статті