Для учнів Драбівської гімназії створили нове футбольне поле

_DSC0995Із початку цього навчального року учні Драбівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С. В. Васильченка гратимуть у футбол уже на новому полі. Натепер воно готове до експлуатації й очікує на перших футболістів.

Вдалося збудували майданчик завдяки ініціативі місцевого підприємця ПП «Альтаїр», депутата обласної ради Григорія Плічка. Каже: спрямували на відбудову 1 млн грн власних коштів фірми, а також 150 тис. грн з обласного бюджету.

_DSC0994 _DSC0991– Покриття насправді дуже якісне й зручне для використання, – розповів пан Григорій. – Тут заклали 300 т щебеню, накрили спеціальну плівку, аби поле не заростало бур’яном, засипали штучну траву кварцовим піском, а потім гумовою крихтою. Раніше ж діти бігали по гранітному відсіву.

За словами мецената, поле створили для учнів школи. Утім планують домовитися про кілька годин для інших жителів Драбова, зокрема й футболістів районної команди.

_DSC0988Перший заступник очільника області Тарас Висоцький приємно вражений таким оновленням.

– Ось це і є приклад ефективного використання фінансів на місцях, – зауважив перший заступник. – Дуже гарне поле. А як облаштуєте освітлення, то тут можна буде вільно грати навіть в осінньо-зимовий час. І це позитивно. Бо маємо максимально залучати наших дітей до спорту, створюючи для цього відповідні умови.

Автор статті