Для працівників інтернатних закладів області провели семінар щодо норм надання соцпослуг

4Дотримання трудового законодавства та питання надання соціальних послуг обговорили на семінарі для директорів, бухгалтерів, діловодів та спеціалістів з охорони праці інтернатних закладів сфери соціального захисту області. Семінар організував Департамент соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації.

Під час зустрічі представниця управління Держпраці в Черкаській області Любов Ткаченко ознайомила учасників зі змінами в трудовому законодавстві, а також акцентувала увагу на дотриманні мінімального розміру заробітної плати.

5На питаннях дотримання чинного законодавства про відпустки та вимог Інструкції з діловодства при оформленні власних нормативних актів наголосила керівниця служби управління персоналом Департаменту Галина Московченко. Йшлося зокрема загалом про систему надання соціальних послуг інтернатними закладами, про охорону праці.

Підбиваючи підсумки, заступник директора Департаменту Олег Шимчук наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства в роботі інтернатних установ. Водночас вирішили організовувати подібні навчання щопівроку.

6

Автор статті