Для об’єднання громад важлива усебічна підтримка реформи районною владою, – Ярослав Березань

14264098_1776046502666962_4889328695009461803_nВ облдержадміністрації продовжується робота експертної групи з формування змін до перспективого плану. Цього разу розглядали об’єднавчі варіанти Тальнівщини. Тутешня влада та громадські активісти активно та усебічно підтримують та впроваджують адмінреформу, наголошує заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

– Мало в яких районах РДА та місцева рада знаходять спільну мову в питанні об’єднання громад, – зауважує Ярослав Березань. – Тож Тальнівщина приємно вразила. Поваги заслуговує позиція голови райради Валентини Любомської. Разом з головою РДА Василем Клименко, вони чи не найактивніше з усіх районів Черкащини працюють над утворенням у себе спроможних громад. І це при повному розумінні того, що після завершення процесу об`єднання, районних рад вже не буде.

За залучення інвестицій до ОТГ Тальнівщини візьмуться місцеві активісти. Такі плани має підприємець та активіст об’єднання громад з Талянків Анатолій Трохимчук.

– Після закінчення процедур об’єднання громадські діячі Тальнівщини збираються підготувати групу активістів, яка буде об’їжджати великих бізнесменів для залучення інвестицій в громаду, – пояснює Ярослав Березань. – Це вперше, коли бізнес готовий вкладати кошти в розвиток своїх міст чи селищ, через навчання земляків. Саме для цього нам потрібна Агенція регіонального розвитку. Впевнений, що такі люди, як Анатолій Трохимчук, мають стати «локомотивами» її роботи.

Автор статті