Для ліквідації ожеледиці на автошляхах Черкащини під час новорічних свят використали майже 1500 т протиожеледної суміші

protiozheledn-reagenti-virobnictvo-harakteristiki-zastosuvannya_196За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення з 31 грудня 2016 року по 3 січня 2017 року проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Впродовж новорічних святкових днів робота на автошляхах області не припинялася – на дорогах Черкащини загалом було використано 1494 тонни піщано-соляної та протиожеледної сумішей.

У новорічну ніч у черговому режимі роботи перебували 75 одиниць дорожньої техніки та 104 автодорожники.

Під час новорічних свят на боротьбу із ожеледицею задля забезпечення безперешкодного та безпечного проїзду автодорогами Черкащини були задіяні більше 100 піскорозкидувачів, автогрейдерів, навантажувачів та більше 150 працівників-автодорожників.

Станом на ранок 3 січня проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.  У черговому режимі роботи перебувають 68 одиниць техніки та 88 працівників.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

За інформацією САД у Черкаській області

Автор статті