Діти Городищини навчались японській майстерності

??????????Діти Городищини мали можливість відкрити для себе далеку і загадкову Японію, пізнати японську культуру, а також поділитися секретами нашого рідного, національного українського мистецтва. Нагадаємо, за ініціативи Президента України 2017 рік оголошено роком Японії в Україні, роком знайомства, спілкування і дружби між українським і японським народами. Про це інформує Городищенська райдержадміністрація.??????????

Днями в Городищенському міському сквері діти, які перебувають в дитячому таборі «Надія» при Михайлівській церкві, мали можливість самостійно доторкнутись до японської майстерності. Зокрема й поєднати японське мистецтво з українським.

Захід відбувся за ініціативи голови Городищенської райдержадміністрації Олексія Лавріненка. Долучилися і працівники райдержадміністрації, протоієрей благочинний Городищенського району Іоан Жигало.

Дійство розпочалося з веселого флеш-мобу, в якому всі присутні під веселі мелодії дружно виконали спільний танок.??????????

Протягом свята дітлахи мали можливість  відвідати майстерні орігамі, в якій навчали робити вироби з паперу без ножиць і клею, майстерня екібан навчила створювати дивовижний букет, поєднуючи різні квіти, в майстерні сакури власноруч всі охочі створювали квіти, які розквітають на дивовижному дереві, майстерня лялькарів навчила самостійно робити ляльки – мотанки, майстерня оберегів  запропонувала долучитись до створення власних оберегів для дому та сім’ї та створити свій голуб миру й дружби. Протягом туристичної подорожі учасники демонстрували свою спритність, витривалість і командний дух екстримально-небезпечними шляхами підвісної дороги.

 

Автор статті