Дітлахи з протитуберкульозного диспансеру одужуватимуть у зручностях

20151001_150349

Дитяче відділення протитуберкульозного диспансеру тепер умебльовано по-сучасному. Про потрібні зручності для пацієнтів поклопотав боєць-айдарівець Богдан Гаркуша. А реалізувати мрію лікарів і волонтерів допоміг голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Ліжка в дитячому відділенні не міняли з 1975 року, відколи його відкрили. Ті вже нікуди не годилися, розповідає завідувачка. Тому обновкам тут невимовно раді.

– Шафи були трохи новіші, – каже Світлана Євтєєва. – Однак це ж діти: десь щось відламали, помалювали, розхитали дверцята… А в нас є такі пацієнти, які проводять у відділенні по 6-8 місяців. Тому комфорт має неабияке значення. Наше відділення розраховане на 30 ліжок.

директор підприємства, що виготовляло меблі, Дарій, Ткаченко

Його меблевими негараздами перейнявся один із айдарівців із позивним «Дарій». Опісля другого поранення Богдан Гаркуша опікується цим відділенням.

– Уперше я познайомився з очільником області у військовому госпіталі, – згадує боєць-волонтер. – Юрій Олегович приїхав туди, аби нагородити мене відзнакою «Холодний Яр». Він спитав, чим може допомогти. Я сказав, що мені нічого не треба й що готовий йому допомагати в розбудові Черкащини. Проте наступного дня він ще раз перепитав. А на той час ми якраз збирали гроші для дитячого відділення протитуберкульозного диспансеру. Тут справді була жахлива ситуація з меблями. І так виникла ідея, щоби він допоміг цим діткам.

ПІСЛЯ відділення (2)

Потрібні 63 тис. грн на нові меблі з ініціативи голови Черкаської ОДА знайшли в обласному бюджеті. Виготовили їх люди з особливими потребами. Підприємство «ЛІЗ» Обласного громадсько-соціального об’єднання Асамблеї інвалідів Черкащини запропонувало найнижчі ціни на якісні вироби.

– У Богдана добре серце, – каже обласний керманич Юрій Ткаченко. – Він зі зброєю в руках і з добрим серцем у грудях захищає країну. Те, що він опікується і допомагає цим діткам, пробуджує і в інших таке бажання. Я дякую і йому, і лікарям за щоденну працю. А також дякую депкорпусу за те, що підтримав наше спільне із «Дарієм» прохання та спрямував кошти на закупівлю меблів.

ПІСЛЯ відділення (1)

На цьому сюрпризи для дитячого відділення протитуберкульозного диспансеру не завершаться. Очільник області пообіцяв посприяти пришвидшенню тутешнього ремонту. А ще – з допомогою благодійників у відділенні відкриють міні-спортзал для пацієнтів.

 

Автор статті