Дітей Смілянської школи-інтернату вітали зі святом

^78CA555500ABC37D8816744D4527B948A7B79E77E887BD79D2^pimgpsh_fullsize_distrУчнів Смілянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату привітав у День Святого Миколая заступник голови ОДА Ярослав Березань. Він передав малечі спортивний інвентар та одяг. Діти ж натомість влаштували справжнє святкове дійство.

– День Святого Миколая – особливе свято, – звернувся до дітей Ярослав Григорович. – Воно несе надію й віру в краще. Тож нехай Святий Миколай здійснить усі ваші мрії. І у ваших серцях завжди горить вогник радості та щастя!

05955964Зауважимо, нині в закладі навчається 109 дітей з особливими освітніми потребами з різних районів і міст Черкаської області. З них 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою громадян та потребують спеціальної освіти.

Діти проживають у 2 гуртожитках. Тутешні приміщення пристосовані. Обладнано санвузли, ігрові кімнати, логопедичний кабінет, спортивну кімнату, кабінет соціально-психологічної служби та ін. У приміщенні близько 70% вікон замінили на енергозберігаючі. Здійснено поточний ремонт фасаду навчального корпусу. А на початку вересня після капітального ремонту здали в експлуатацію шкільну їдальню з харчоблоком.

Автор статті