Держкомтелерадіо продовжує прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

20160919-act1

Держкомтелерадіо продовжує прийом   публіцистичних творів на здобуття премії   імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у      галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його   національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному   вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення   на здобуття Премії.

На здобуття Премії до 10 серпня 2017 року подаються:

клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;

примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його  оприлюднення (примірники друкованих засобів масової   інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі   DVD);

копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України   (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

Телефон для довідок: (044) 279-51-56.

З положенням про Премію можна ознайомитись  на веб-сайті Держкомтелерадіо   http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=134276&cat_id=88994   .

Нагадаємо, що премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується з 2004   року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Її грошовий еквівалент дорівнює 5 тисяч гривень.

За інформацією Держкомтелерадіо України

Автор статті