Держгеокадастр Черкащини взяв участь у роботі мобільних точок із надання правової допомоги

e_zzAe_11Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області долучилося до роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, інформують у структурі. Цього місяця фахівець землевпорядної служби області побував на виїзних заходах у Леськах, Руській Поляні, Свидівку Черкаського району.

Під час зустрічі громадяни отримали консультації з питань приватизації земельних ділянок, порядку зміни цільового призначення земель, правомірності використання землі сільськогосподарського призначення, передачі земельних ділянок приватної власності сільгосппризначення в оренду товаровиробникам і дізналися про істотні умови договору оренди. Також селянам роз’яснили антирейдерське й земельне законодавства.

Нагадаємо, мобільні точки розпочали роботу із серпня – для того, аби захистити права аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на незаконні дії. Відтоді в області запрацював й оперативний штаб. До його складу увійшли представники влади, Нацполіції, Держгеокадастру, управління юстиції, аграрних асоціацій, землекористувачі та громадськість.

Автор статті