Держгеокадастр Черкащини виділив земельні ділянки майже для п’яти тисяч АТОвців

546a1cf5b91e1 (1)З липня 2014 року до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області  звернулося 6 230 учасників АТО. За цей період їм надали 4 804 дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок.

На сьогодні 1 920 АТОвців і членів сімей загиблих воїнів завершили процедуру оформлення документів та отримали у власність землю загальною площею 2 879,14 га.

Землевпорядна служба Черкащини виділила 1786 ділянок площею 2787,23 га, а саме: 1424 земельні ділянки загальною площею 2744,85 га – для ведення особистого селянського господарства та 362 ділянки загальною площею 42,38 га – для індивідуального садівництва. Решту ділянок (для індивідуального будівництва, дач, особистого селянського господарства) надали органи місцевого самоврядування й райдержадміністрації.

Довідка:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО й членам сімей загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Автор статті