Державних службовців навчатимуть англійської

1

За інформацією директора Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Сергія Демченка у 2016 році в Центрі започатковується постійно діючий семінар «Ділова англійська мова» для керівників та спеціалістів апарату, управлінь, відділів обласної державної адміністрації, виконавчого апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення 2016 року Роком англійськоїмови в Україні». Глава держави прийняв таке рішення, «враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми GoGlobal, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку».

Згідно з Указом, має бути проведене оцінювання і рівня володіння державними службовцями англійською мовою та організовані мовні курси для її вивчення. Вивчення англійської мови має бути включене до програм підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

 

Автор статті