Державні реєстратори Черкащини опрацювали понад 120 тисяч заяв із ведення кадастру

Цьогоріч державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 124416 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зокрема зареєстрували в Державному земельному кадастрі 45006 земельних ділянок. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (9638),  Уманському (3303) і Золотоніському (3000) районах.

За цей час державні кадастрові реєстратори внесли до ДЗК 45051 відомість про земельні ділянки й надали 27696 витягів із ДЗК про земельну ділянку.

Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини видали 6663 відомості з ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Черкаській області

 

Автор статті