Державні кадастрові реєстратори Черкащини цьогоріч видали майже 10 тисяч витягів із ДЗК про земельну ділянку

Із початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру області видали 9 852 витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, надали 6 тисяч відомостей із ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти та внесли до ДЗК 16 686 відомостей про земельні ділянки.

Також землевпорядна служба Черкащини зареєструвала в ДЗК 14 577 земельних ділянок. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (2148), Драбівському (1190) і Городищенському (1135) районах.

Загалом протягом зазначеного періоду кадастрові реєстратори Черкащини опрацювали понад 47 тис. звернень із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

 

Автор статті