Державні інспектори Черкащини нарахували понад 355 тис. грн шкоди за порушення земельного законодавства

Упродовж січня – травня 2020 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області здійснили 266 перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства.

За результатами перевірок проведено 54 розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму понад 355 тис. грн, із яких добровільно сплачено понад 212 тис. грн.

Фахівці обласного Держгеокадастру виявили 115 порушень земельного законодавства та оформили відповідно  матеріали адміністративних справ. До порушників вжили заходів реагування, зокрема наклали стягнення у вигляді штрафу на загальну суму понад 14 тис. грн, із них добровільно сплачено 8 585 грн. Загалом видали 108 приписів на усунення порушень земельного законодавства.

Окрім того, 31 клопотання направили до органів державної влади й місцевого самоврядування про приведення ухвалених розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність та користування відповідно до законодавства.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

 

Автор статті