Державі повернуто Шполянський елеватор

Без названияПрокуратурою повернуто у державну власність цілісний майновий комплекс вартістю понад 3 млн грн. У ході здійснення представницької діяльності прокуратурою області виявлено факт незаконного вибуття з державної власності майнового комплексу Філії «Шполянський елеватор» ПАТ «Державна продовольча зернова компанія України». Про це повідомляє прес-служба  прокуратури Черкаської області.

Установлено, що у 2011 році при наданні державою комплексу будівель Шполянського елеватора у користування одному із провідних операторів зернового ринку держави ПАТ «Державна продовольча зернова компанія України», відбулось незаконне оформлення права приватної власності на державне майно вартістю більш ніж 3 мільйони гривень, адже рішенням Уряду Шполянський елеватор включено до Переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, а тому не можуть належати юридичній чи фізичній особі на праві приватної власності.

Позов прокуратури області судом задоволений у повному обсязі, зміна форми власності державного майна визнана незаконною, підтверджено право державної власності на майновий комплекс Шполянський елеватор за Кабінетом Міністрів України.

 

Автор статті