Держава суттєво збільшить підтримку фермерських господарств

6382df9781dd57dfe4383bd6b1eaa79e_dolgiПередбачається суттєве збільшення фінансової підтримки фермерських господарств на наступний рік. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час інтерв’ю, інформує прес-служба Мінагрополітики.

-У цьому році Укрдержфондом передбачено 65 млн грн на фінансову підтримку фермерів. Проте, мені б хотілося, щоб на наступний рік ця сума зросла до 1 мільярда. Якщо це вдасться зробити, тоді буде якісна системна зміна і люди отримають оборотні кошти, – наголосив Тарас Кутовий.

За словами Міністра, така допомога збільшить цільову аудиторію отримувачів фінансової допомоги. Держпідтримку отримають ті, хто є фермером у юридичному формулюванні. Також будуть встановлені обмеження по обсягу земель, що обробляються.

Нагадаємо, що за державною програмою квазіакумуляції ПДВ у розмірі 4 млрд грн, 10% від суми (550 млн грн) направлено на компенсацію від купівлі агропромислової техніки. Тобто, при придбанні техніки українського виробника державою компенсується 20% від її вартості.

Автор статті