День захисту дітей відзначили вихованці Черкаського навчально-реабілітаційного центру

IMG_5470Корисні для навчання ігри, сертифікати на побутову техніку та солодкі подарунки – вихованців Черкаського навчально-реабілітаційного центру привітали з Днем захисту дітей.

Маленькі вихованці центру влаштували для гостей свята справжнє літнє дійство. Зі словами вітання до дітей, батьків та колективу закладу звернувся заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

??????????????????????????????? IMG_5413 IMG_5450– Завдяки ваші щоденній непростій праці, діти отримують ту підтримку і ті знання й навички, які їм потрібні повсякчас, – говорить Сергій Овчаренко. – Ви – велика команда професіоналів, про що свідчать результати вашої роботи. Адже ваша справа йде від серця. Зі свого боку обіцяю, що ви матимете ту підтримку і допомогу, якої потребуватимете.

??????????????????????????????? Відзначимо, в центрі навчається понад 60 дітей з особливими освітніми потребами із різних куточків області. Дбає про них команда досвідчених та кваліфікованих педагогів. Облаштування закладу намагаються постійно покращувати. Зараз тут є сучасний спортзал, кімната «казок», кабінет психолога, зручні навчальні кімнати, басейн. Це робить заклад одним із кращих на Черкащині.

Автор статті