«Де була чітка координація – там є результат», – очільник області про боротьбу з наслідками негоди

20180125_170515Акумулювати всі сили та якісно розчистити дороги доручив голова Черкаської ОДА. Юрій Ткаченко в четвер провів засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На ньому проаналізували роботу служб, відповідальних за життєзабезпечення області, під час негоди. Передовсім очільник області подякував їхнім працівникам. Водночас вказав на недопрацювання під час очищення доріг.

20180125_170639– У перший день негоди я особисто об’їхав низку районів, – зауважив Юрій Ткаченко. –  Де була чітка координація, то там є результат. Де не було – можна за станом доріг визначити. Тому кожен керівник має проаналізувати свої дії, свій ресурс, щоби надалі вони були ефективні. За прогнозами синоптиків, найближчі дні матимемо підвищення температури. Цей час потрібно максимально використати, щоби дочистити дороги й обробити протиожеледною сумішшю. Особлива увага має бути до автошляхів, де є спуски та підйоми. Це – особиста відповідальність кожного керівника на місцях.

Нагадаємо, через погіршення погодних умов на Черкащині розгорнули оперативні штаби.

 

Автор статті