+52 нових випадки COVID-19 зафіксували в області за добу

Сьогодні, 20 вересня, в області виявили +52 випадки інфікування COVID-19. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

Зокрема, у місті Черкаси – 8, Сміла – 14, Умань – 6, Городищенськи1 – 1, Драбівський – 3, Жашківський – 8, Звенигородський – 12, Золотоніський – 13, Корсунь-Шевченківський – 1, Канівський – 1, Кам’янський – 1, Катеринопільський – 3, Маньківський – 3, Монастирищенський – 5, Смілянський – 4, Уманський – 1, Черкаський – 5, Чигиринський – 2, Шполянський – 1.

Усього лабораторно підтверджених випадків коронавірусу – 3035.

За даними медичних закладів:

155 осіб отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 7 осіб з попередньо підтвердженим діагнозом;

979 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції;

1862 (+31) – одужали;

48 – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі – 59,5 %.

Нагадую, Черкащина наразі перебуває в усіх чотирьох карантинних зонах. Канів – у “червоній” зоні, Корсунь-Шевченківський та Смілянський райони – в “помаранчевій”. 10 районів перейшли в “жовту” зону, 9 залишилися в “зеленій”.

Не забувайте про дотримання правил гігієни, дистанції та маскового режиму. Будьмо відповідальними за своє здоров’я!