+104 нових випадки COVID-19 зафіксували в області за добу

25 вересня в області виявили +104 випадки інфікування COVID-19. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.
Зокрема, у місті Черкаси – 33, Сміла – 2, Канів – 30, Городищенський – 1, Драбівський – 3, Золотоніський – 8, Корсунь-Шевченківський – 1, Канівський – 6, Катеринопільський – 2, Лисянський – 3, Маньківський с 5, Монастирищенський – 2, Смілянський – 1, Тальнівський – 4, Черкаський – 3.
Із початку карантину зафіксували 3459 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.
На жаль, за останню добу в Черкаській центральній районній лікарні померли 2 людини, інфіковані на коронавірус.
Чоловік 78 років зі Сміли. Мав супровідні кардіологічні патології.
69-річний чоловік із Чигирина теж мав супутні хвороби: цукровий діабет 2 типу, гіпертонічна хворобу.
За весь час поширення коронавірусної інфекції на Черкащині померли 50 людей.
2188 (+58) – одужали.
187 осіб отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 24 осіб з попередньо підтвердженим діагнозом;
1034 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції.
Ліжка у закладах охорони здоров’я першої хвилі заповнені на 65,8 %.
Є і хороші новини. Канів із 28 вересня має вийти із «червоної» зони й потрапить у «помаранчеву». Це означає, що діти зможуть відвідувати освітні заклади, також відновиться торгівля та сфера послуг. Залишаться закритими заклади культури і спорту, не працюватимуть вночі заклади харчування та розважальні заклади.
У цілому, майже вся область перейде в «жовту» зону. У «помаранчевій», крім Канева, будуть Сміла, Канівський та Смілянський район. У «зеленій» зоні – лише Уманський, Тальнівський та Катеринопільський район.