Чигиринщина запрошує на Форум розвитку підприємництва

форум1

У Чигирині 9 жовтня відбудеться Форум розвитку підприємництва, мета якого – пожвавлення економіки Богданового краю та початок ряду пілотних проектів, які можуть масштабуватися і в інших районах Черкащини. Цей захід організовує Черкаська обласна державна адміністрація за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини», та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства і Міністерства соціальної політики України.

Чигиринський форум є логічним продовженням Інвестиційного форуму Черкащини, який успішно пройшов у вересні в столиці, де свій потенціал перед інвесторами і бізнесменами представили Канів, Умань та Чигирин. Серед цікавих інвест-проектів Чигиринщини − створення горіхових садів. На Форумі розвитку підприємництва усім охочим розкажуть, як реалізувати цю ідею на практиці, з чого треба починати створення саду, як використати передбачене чинним законодавством право на безкоштовне одержання земельної ділянки для ведення особистого господарства чи садівництва та як одержати перепідготовку за рахунок коштів соціальних фондів держави.

Основні теми, які порушуватимуть учасники заходу, це − економічне обґрунтування створення горіхових садів і сільськогосподарських кооперативів на території Чигиринського району, нові можливості навчання й перепідготовки кадрів та професійної переорієнтації вимушених переселенців. Цей захід буде цікавим для фермерів і підприємців, які шукають нові можливості та замислюються над створенням власного саду, демобілізованих воїнів АТО, які планують одержати земельну ділянку і започаткувати власне господарство, а також тих, хто бажає одержати нові знання із аграрного підприємництва.

Форум розвитку підприємництва розпочнеться 9 жовтня о 10:00 у Чигиринському районному будинку культури. Подати заявку на участь у заході можна до 7 жовтня включно за номером (093) 160-40-73.

Автор статті