Черкасці, які вже скористались правом на податкову знижку, отримають понад 1,3 млн грн

дфссСвоїм правом на податкову знижку скористалися 987 черкасців. Їм з бюджету повернуть понад 1,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у Черкасах Анна Білик.

Найчастіше черкасці використовують право на податкову знижку на навчання. Таким правом скористались 787 жителів обласного центру, з бюджету їм буде повернуто майже 824 тис. грн. 120 громадян задекларували право на податкову знижку щодо страхових платежів та пенсійних внесків, з бюджету їм повернуть 96,7 тис. грн. з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом подав податкову декларацію 71 громадянин. Їм буде повернуто 405,9 тис. грн. 6 черкащанок скористались правом на податкову знижку щодо суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе 17,4 тис. грн. Три громадянина реалізували право на податкову знижку за переобладнання транспортного засобу. Їм компенсують 4,9 тис. грн.

Станом на 30 квітня 2016 р. громадянам, які задекларували право на податкову знижку, вже повернуто понад 1 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

За інформацією ДПІ у м. Черкасах

 

Автор статті