Черкаським школярам презентували книгу «Генерал Момот: наш МІФ»

Безымянный11

У малій сесійній залі облдержадміністрації 22 вересня презентували книгу черкаського журналіста Андрія Кравця про генерала-майора Ігоря Момота «Герерал Момот: наш МІФ». Першими з школярів з твором ознайомилися учні черкаських шкіл, зокрема, козачата загальноосвітньої школи № 6, кадети гімназії № 9 ім. О. Луценка та загальноосвітньої школи № 26 ім. І. Момота. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Андрій Кравець, презентуючи книгу, розповів школярам про життєвий шлях Ігоря Момота, виняткову повагу прикордонника до друзів, колег та бойових побратимів, батьківську любов до своїх вихованців, глибоку життєву мудрість та професіоналізм.

− Людина лишає свій слід на землі: у дітях, у творчості, у плодах своєї праці. І є ті, хто залишив свій слід у долі цілої країни, своєї Батьківщини. Саме такою людиною залишиться у серці кожного український прикордонник, генерал-майор Ігор Федорович Момот. Він ворогів карав мечем, а друзів полонив душею, – так змальовують особистість Ігоря Федоровича всі, хто був з ним знайомий, − розповів Андрій Кравець.

Безымянный8

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, звертаючись до присутніх, розповів про особисте знайомство з Ігорем Федоровичем, відзначивши його любов до Батьківщини та самовіддане служіння народу. Звертаючись до юнаків та хлопчаків, Юрій Олегович наголосив, що для кожного чоловіка, від якого залежить захист Вітчизни, прикладом має стати Ігор Момот.

У свою чергу заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна наголосила на важливості вивчення молодим поколінням героїчних прикладів своїх земляків.

Безымянный7

Школярі висловили свою вдячність автору книги за наполегливу працю у її написанні, а голові облдержадміністрації – за сприяння у її виданні, адже завдяки його ініціативі примірники книги «Генерал Момот: наш МІФ» тепер потраплять до усіх шкільних бібліотек області.

 

Автор статті