Працівники Черкаського рибоохоронного патруля проводили заходи із попередження заморних явищ

01_08_cherk_zam0Днями представники Управлінням Державного агентства рибного господарства у Черкаській області виявили скупчення водних біоресурсів біля ополонок, що свідчить про зниження розчиненого кисню у воді. Рибоохоронні заходи проводилися у підвідному каналі до насосної станції («Лесківська канава») в районі с. Леськи Черкаського району.

Тож з метою попередження заморних явищ та масової загибелі водних біоресурсів працівники Черкаського рибоохоронного патруля спільно з користувачами водних біоресурсів провели ряд профілактичних заходів. А саме – прорубування лунок та встановлення снопів з очерету. 01_08_cherk_zam2

Крім цього, до Державної екологічної інспекції Центрального округу направили листа з проханням здійснювати вимірювання показників складу та властивостей води у відмежованих ділянках Кременчуцького водосховища.

Такі заходи сприятимуть попередженню заморних явищ та масовій загибелі водних біоресурсів на Кременчуцькому водосховищі, які можуть виникнути внаслідок зниження розчиненого у воді кисню.

«Протягом зимового періоду необхідно постійно стежити за гідрохімічними показниками води, її температурою, інтенсивністю водообміну, станом гідротехнічних споруд та станом здоров’я риби. Сприятливі умови зимівлі риби – один із факторів, який в майбутньому гарантує збільшення рибних запасів», – повідомили у відомстві.

У разі виявлення фактів заморних явищ – прохання повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію» 0 (800) 50-52-50, або до Управління Держрибагентства у Черкаській області: (093) 000-22-03 та (0472) 31-02-76.

За інформацією Управлінням Державного агентства рибного господарства у Черкаській області

Автор статті