Черкаський професійний будівельний ліцей та компанія HERZ: 5 років успішного партнерства

на гол освіта

Одним із пріоритетних напрямів роботи Черкаського професійного будівельного ліцею є розвиток та активізація соціального партнерства з фірмами-виробниками будівельної продукції та впровадження сучасних будівельних технологій у навчальний процес.

Днями в будівельному ліцеї відбувся черговий навчально-практичний семінар із актуальних питань енергоефективного використання продукції компанії HERZ Armaturen в сучасних автоматизованих системах тепло- та холодопостачання.

s00386973

У роботі семінару взяли участь представники компанії HERZ в Україні Дмитро Омельчук, Філіп Лавренко, учні з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», майстри виробничого навчання та викладачі закладу.

Розглядалися такі питання:

– HERZ Armaturen Ges.m.b.H – більше 115 років досвіду конструювання і виробництва прецизійної арматури;

– термостатичні та регулюючі клапани HERZ. Можливі варіанти обв’язки радіаторів. Рекомендації по підбору термостатичних клапанів;

– устаткування HERZ для локальних контурів підлогового опалення;

– система «труба – фітинг» HERZ PE-Xc, HERZ PipeFix.

Підбиваючи підсумки, представники компанії поділилися з викладачами спецдисциплін та майстрами виробничого навчання досвідом енергоефективного використання продукції в сучасних автоматизованих системах тепло- та холодопостачання та намітили перспективи подальшої співпраці ліцею з компанією HERZ.

 

 

Автор статті