Черкаський професійний будівельний ліцей розширює коло соціальних партнерів

Без імені

26 листопада між Черкаським професійним будівельним ліцеєм та одразу двома будівельними фірмами підписано договори про соціальне партнерство. Це відбулось у рамках проведення чергового профорієнтаційного заходу.

Варто зауважити, що однією з життєво важливих умов для успішного навчання професій є система соціального партнерства, учасником якого вже не перший рік є Черкаський професійний будівельний ліцей. З 2010 року в навчальному закладі успішно працює Регіональний центр сучасних технологій. Після його закінчення учні отримують сертифікати ведучих будівельних фірм – соціальних партнерів ліцею, що є запорукою успішного працевлаштування випускників.

освіта 1

Так, за участі директора Черкаського професійного будівельного ліцею Валентини Молоцило та Євгена Озарчука, спеціаліста з навчальних систем і технологій підприємтва «ЗІП», що є одним з вітчизняних лідерів з виробництва лако-фарбових покриттів, підписано договір про соціальне партнерство та створення навчального центру на базі навчального закладу. Згідно з домовленістю, вже через кілька тижнів у навчальних приміщеннях Черкаського будівельного ліцею розпочнуться роботи з оснащення відповідних кабінетів для тематичного навчання.

Звертаючись до присутніх, Євген Озарчук відзначив, що сучасний будівельник має володіти сучасними матеріалами, технологіями, а створення центру допоможе підготувати конкурентоспроможних висококваліфікованих спеціалістів.

Також цього дня між директором навчального закладу будівельного профілю та директором ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» Олександром Згібловим підписано договір про соціальне партнерство. Вітаючи навчальний заклад, Олександр Згіблов  повідомив, що вже на сьогоднішній день ТОВ «Група Венето» має потребу в кваліфікованих працівниках, а відповідна співпраця у рамках соціального партнерства сприятиме підготовці затребуваних кадрів.

освіта 2

Долучився до привітань і директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, який висловив сподівання, що підписані угоди матимуть плідні результати у майбутньому. Валерій Вікторович відзначив важливість того, що відповідна співпраця надасть можливість не тільки навчатися новітнім технологіям з використанням сучасних матеріалів, але і сприятиме працевлаштуванню в фірмах-партнерах.

Варто відзначити, що на урочистості були присутні учні шкіл м. Черкас.

Завершився захід святковим концертом на патріотичну тематику, протягом якого учні продемонстрували не тільки фахову підготовку, але і власні творчі здібності.

 

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті