Черкаський лісгосп отримав золото рейтингу серед підприємств України

???????????Золото рейтингу серед лісогосподарських підприємств України у номінації «Соціальний вклад підприємства до бюджету та оплату праці» отримало ДП «Черкаське лісове господарство». Випередили Черкаський лісгосп тільки потужні Тетерівський та Клесівський лісгоспи. Про це повідомляють у Черкаському обласному управління лісового та мисливського господарства.

Такі результати рейтингування підприємств оприлюднив Союз національних бізнес рейтингів. Таким чином, Черкаський лісгосп отримав високе звання «Державне підприємство року-2015».

– Для нас таке визнання було неочікуваним, але приємним. Звісно, це сприятиме зміцненню статусу нашого підприємства При формуванні видаткової частини пріоритетом для нашого підприємства є соціальний захист працівників на основі колективного договору. Достойна зарплата, яку забезпечує лісгосп, дає змогу утримати висококваліфікованих фахівців на підприємстві. До того ж, ми ретельно сплачуємо всі податки та збори, є одним з найбільших поповнювачів бюджету району, – говорить директор ДП «Черкаське лісове господарство» Андрій Пустовіт.

Союз національних бізнес-рейтингів здійснює рейтингування суб’єктів господарської діяльності, ґрунтуючись на оприлюднених органами статистики фінансово-економічних показниках. Підприємствам, які покращують якість корпоративного управління, послуг та продукції, дбають не тільки про власний прибуток, але й роблять великий внесок у соціальний та економічний розвиток вітчизни, вибудовують ефективні партнерські стосунки з громадськістю та приватними підприємцями, присвоюється статус «Державне/комунальне підприємство року».

Автор статті