Черкаський «Азот» відзначив професійне свято – День хіміка

IMG_6463Виробничники ПАТ «АЗОТ» відзначили День хіміка. Традиційна церемонія нагородження працівників та святковий концерт відбулися 27 травня в Палаці культури «Дружба народів».

Професійне свято зібрало хіміків різних поколінь. Урочисту частину розпочав Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров. Він зауважив, що попри всі економічні негаразди, минулого року підприємству вдалося подолати негативні виклики та зберегти виробництво.

– Основна цінність нашого підприємства – це колектив, – зазначив у промові Віталій Скляров. – І я щиро вдячний усім службам за високий професіоналізм і сумлінну працю. Завдяки роботі кожного працівника ми в повному обсязі забезпечуємо сільськогосподарських виробників якісними мінеральними добривами, демонструємо одні з кращих в країні економічні показники й витратні коефіцієнти. При цьому підприємство стабільно дбає про розвиток міста, реалізовуючи щороку низку соціальних проектів.

IMG_6343IMG_6354 (1)Зі словами щирої вдячності та привітанням на адресу колективу хіміків звернувся і заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв. Він наголосив на тому, що ПАТ «АЗОТ» є одним із найбільш потужних виробників мінеральних добрив. Широкомасштабна діяльність підприємства завжди визначала і визначає рівень соціально-економічного розвитку не тільки обласного центру, а й регіону в цілому, помітно впливаючи на всі сфери його життя.

Привітали виробничників і перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко, голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко та президент Союзу хіміків України Олексій Голубов, які з нагоди професійного свята вручили азотівцям відзнаки та нагороди за сумлінну й багаторічну працю. Так, нагрудний «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України» отримали п’ятеро «азотівців». Ще 24 виробничників відзначили Почесними грамотами.

IMG_6724 IMG_6632За інформацією ПАТ “Азот”

Автор статті