Черкаських поліцейських вітали зі святом

???????????????????????????????Сьогодні поліцейські Черкащини відзначають своє професійне свято. З першою річницею створення Національної поліції їх привітали обласні та міські владці.

Для поліцейських цей рік був складним та в дечому переламним. Втім поліцейським вдалося напрацювали собі авторитет у жителів Черкащини, зауважує т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області полковник поліції Валентин Кожухівський.

???????????????????????????????– Нинішнє реформування МВС України та Стратегія розвитку Національної поліції свідчать про те, що працюватимемо у нових умовах, заснованих на сучасних європейських стандартах, – наголошує Валентин Кожухівський. – Нам з вами випало нести службу в складні часи, коли реально виборюється незалежність та територіальна цілісність нашої держави. Тож доводиться захищати права та свободи співгромадян у надзвичайно складних умовах, здебільшого ризикуючи власним життям та здоров’ям.

???????????????????????????????Черкаські поліцейські несуть службу й на кордонах України. Майже тисяча з них брали безпосередню участь в АТО. Тож сьогодні шістьом із них урочисто вручили посвідчення учасника бойових дій.

За час своєї роботи поліцейські не зрадили той кредит довіри, який мали серед громадян, переконаний заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

???????????????????????????????– Нова поліція об’єднала надзвичайно різних, але амбітних людей, – говорить Сергій Овчаренко. – Їхня спільність насамперед у прагненні змінюватися самим і змінювати наш край на краще. За час своєї роботи наші вони не зрадили той кредит довіри, який отримали від черкащан. Вірю, що і в подальшому Національна поліція стоятиме на варті нашої безпеки.

Старший сержант поліції Ігор Ніколаєнко визнає, за рік вдалося зробити чимало, ще стільки ж – попереду. Працівники поліції постійно навчаються та вдосконалюють свої навички, аби якнайкраще допомагати громадянам.

???????????????????????????????Кращих поліцейських з нагоди свята відзначили грамотами та подяками.

??????????????????????????????? ???????????????????????????????Нагадаємо, свято згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015 відзначається щорічно 4 серпня – у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».

???????????????????????????????

Автор статті