Черкаському відділу ВСП – 15 років

_DSC1339Щирі вітання та заслужені нагороди – Черкаський зональний відділ Військової служби правопорядку України відзначає п’ятнадцятиліття. Привітав з ювілеєм наших військовослужбовців заступник очільника області Ярослав Березань та вручив їм почесні відзнаки «Холодний Яр».

_DSC1313 _DSC1315Заснували частину 2003 року. Її військові несуть службу на Сході України від самого початку конфлікту. Деякі з них і досі там та несуть службу по всій лінії зіткнення в зоні проведення ООС. Підрозділ був у Мар’їнці, Авдіївці. В останній військовикам довелося виконувати і функції поліції, як цивільної служби. Тож не всі змогли бути  присутніми на урочистостях з нагоди ювілею зонального відділу.

_DSC1316 _DSC1331– Саме ви є нашим форпостом на Сході України, – каже Ярослав Березань. – І саме вам випала доля наводити там лад після «руського міра». Дякую за те, що ви робили і робите зараз. За ваш професіоналізм, сміливість, патріотизм. Тож сьогодні, у ваше свято, мені, від імені очільника області, приємно вручити бійцям почесні нагороди «Холодния Яр» за честь, мужність та гідне виконання своїх обов’язків за покликом серця.

_DSC1308 _DSC1323 _DSC1322Начальник Черкаського зонального відділу Військової служби правопорядку полковник Сергій Чередниченко відзначає, що хоча служба й нелегка, на кожного військовослужбовця припадає роботи утричі більше норми, та все ж вони з гідністю виконують свої обов’язки і в тилу, і на передовій.

_DSC1385 _DSC1396

 

Автор статті