Черкаські учні візьмуть участь у Національному фіналі з Прангліміне

img_6562Днями вже вдруге проведено обласний фінал змагань «Прангліміне-2018» у рамках міжнародного проекту Міксіке. На даний час на платформі Міксіке зареєстровано понад 12 тисяч учасників з нашої області.

ПРАНГМІЛІНЕ – змагання з усного математичного рахунку в режимі он-лайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке. Змагання розвивають навички усної лічби, дають можливість активно спілкуватися між собою учасникам змагань із різних країн, зокрема з учасниками з Естонії, Литви, Латвії, Словенії та Грузії. Згідно з правилами, до обласного фіналу потрапили ті учасники, які отримали найкращі результати у трьох етапах статичного триатлону, що відбувалися з 3 жовтня до 26 грудня 2017 року для 6-ти вікових категорій: «Чомучки» (1-3 класи), «Дослідники» (4-6 класи), Хлопці та Дівчата (7-11 класи), Сеньйори та Сеньйорити (дорослі) і загальна кількість учасників сягнула більше 2500.

В обласному фіналі змагались 37 осіб із Золотоніського, Кам’янського, Уманського, Христинівського районів та міста Черкас, Умані й Золотоноші. Змагання провели на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17. Під час змагань супроводжуючі та уболівальники могли в окремій кімнаті спостерігати за перебігом подій у реальному режимі, що є особливістю цього конкурсу.img_6571

Після змагань всі учасники одержали дипломи та призи, які могли обрати серед запропонованих. Спонсорами в організації змагань виступили директор компанії Міксіке Міхкель Пільв та директор клубу «Країна Баскетболія» Олександр Нагорний.

Вітаємо переможців обласного фіналу змагань Прангліміне-2018, які увійдуть до складу команди від Черкаської області на Національному фіналі, що відбудеться у березні цього року в місті Вінниця.

За інформацією Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників

Автор статті