Черкаські страхувальники сплатили майже 124 млн грн. ЄСВ

ДПІПлатники податків Черкас за два місяці цього року перерахували до бюджету майже 124 млн грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема у лютому черкаські страхувальники вже сплатили понад 48,8 млн грн. єдиного внеску. Про це повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

У податковій інспекції Черкас нагадують, що встановлено єдину ставку нарахування внеску в сумі 22% від мінімальної зарплати для всіх доходів, незалежно від класу професійного ризику. Оскільки з 1 січня розмір мінімальної заробітної плати становить 1378 гривень, то, відповідно, мінімальний страховий внесок складає 303 гривні 16 копійок.

Крім того, кожен бажаючий може отримати безкоштовні ключі електронного цифрового підпису, завдяки яким сьогодні понад 90 відс. черкаських страхувальників-юридичних осіб подають звітність з єдиного внеску виключно в електронному вигляді. Платники, які планують подавати звітність в електронному форматі, можуть отримати безкоштовні ключі електронного цифрового підпису у відділі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Черкаській області.

За інформацією ДПІ у м. Черкасах

Автор статті