Черкаські школярі здобули перемоги на літній Гімназіаді України 2018 та Всесвітній літній Гімназіаді

b2ap3_large_1У рамках Конференції Української федерації учнівського спорту, що проходила у Конгрес-Холі Київського національного торгівельно-економічного університету 7 грудня, відбулося нагородження переможців та призерів літньої Гімназіади України 2018 та Всесвітньої літньої Гімназіади. З-поміж них – черкащани, інформують в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Черкаську область представили начальникуправління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський та начальник Черкаського облавного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Антоніна Саприкіна.

Кубками та дипломами відзначили  переможців і призерів командної першості Гімназіади України 2018 року, в тому числі й Черкаська область, яка посіла 2 місце у ІІ групі у вищезазначеному заході.

Також на заході нагородили Подяками Міністерства освіти і науки України спортсменів Черкаської області, які брали участь у Всесвітній літній Гімназіаді 2018 року та здобули призові місця з таких видів спорту:

Дзюбейло Максим – бокс 3 місце;

Кофан Максим – бокс 2 місце;

Прудіус Іван – дзюдо 3 місце;

Чепурний Назар – гімнастика спортивна 1 місце (перекладина), 2 місце (особисте багатоборство), 3 місце (кільця);

Ірина Надюк – тренер зі спортивної гімнастики.

Автор статті