Черкаські рятувальники у п’ятірці кращих начальників караулу України

IMG_5656Два дні, 26-28 вересня, у Вінницькому вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності тривала фінальна частина Всеукраїнського конкурсу «Кращий начальник караулу». Серед учасників змагань також були і представники управління ДСНС у Черкаській області.

Усім учасникам аби довести свій професійний рівень довелось пройти через відбір низки теоретичних та практичних завдань.

Відповідно до положення про конкурс, метою якого є підвищення ролі і авторитету начальників караулів державних пожежно-рятувальних підрозділів, офіцери ДСНС змагалися на 5-ти етапах.

Зокрема, озброївшись лише фаховими знаннями та кульковою ручкою, учасники здавали тести на знання нормативних документів, проводили розрахунки сил та засобів необхідних для ліквідації тієї чи іншої надзвичайної ситуації.

IMG_5639Практичні завдання також були для молодих офіцерів добре знайомі проте від цього не набагато легшими.

Сперечаючись із часом рятувальники одягали бойовий одяг і спорядження, виконували спеціальні вправи з рятувальною мотузкою, підіймалися по штурмовій драбині на четвертий, а за допомогою висувної драбини здійснювали підйом на третій поверхи навчальної вежі.

За результатами змагань, які визначили переможців у трьох, рятувальники Черкащини продемонструвавши гарну підготовку потрапили до п’ятірки кращих начальників караулу. Сергій Онищенко в номінації «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів» став п’ятим. Також п’яте місце виборов і Олександр Сиса який сперечався із колегами в номінації «Кращий молодий начальник караулу».

IMG_5648Відповідно до положення усі вони отримали від організаторів конкурсу почесні грамоти та від спеціалізованого Науково-виробничого об’єднання сертифікати на пошиття сучасного спеціального форменого одягу.

За інформацією управління ДСНС України у Черкаській області

Автор статті