Черкаські рятувальники беруть участь у Чемпіонаті ДСНС України з поліатлону

4На Прикарпатті стартували змагання з поліатлону Чемпіонату ДСНС України серед збірних команд ГУ (У) ДСНС України в областях та в м. Києві, навчальних закладів ДСНС України.

Протягом трьох діб команда Управління ДСНС України у Черкаській області буде змагатися зі стрільби з пістолета, плавання, легкої атлетики та бігу на дистанції 60м, 100м, 1000м, 2000м, 3000м.

За результатами змагань першого дня команда Черкаських рятувальників, до якої увійшли перший заступник начальника Управління Сергій Озеран, начальник центру оперативного зв’язку, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій Микола Чаун, начальник 1-го Державного пожежного рятувального загону Юрій Литвин, фахівець відділення цивільного захисту 1-го Державного пожежного рятувального загону Світлана Атамась та заступник начальника ДПРЧ-7 міста Ватутіне Владислав Мединський, у змаганнях із стрільби з пневматичного пістолета зайняли 3 загальне місце. В особистому заліку найкращий результат показав Владислав Мединський, який виборов 1 місце з результатом 90 балів із 100 можливих.1

Надалі представники 19 команд з різних куточків України змагатимуться у плаванні та у бігу на різні дистанції.