Черкаські роботодавці виплатили працівникам 9,4 млн грн. заборгованої зарплати

дфсТорік за участі фіскальної служби області робітники отримали 9 млн 408,3 тис. грн. заборгованої заробітної плати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 1 млн 243,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками тринадцять підприємств державної форми власності на загальну суму 2 млн 802,6 тис. грн., інформують в ДФС у Черкаській області.

За 2015 рік  до місцевих бюджетів надійшло 1 409,6 млн грн. податку на доходи фізичних осіб, до державного – 470 млн. грн. цього податку. У цьому році до місцевих бюджетів уже надійшло 78,7 млн грн. податку на доходи фізичних осіб. Державний бюджет наразі отримав 26,2 млн грн. ПДФО.

У фіскальній службі області відзначають, що переконати роботодавців виплатити працівникам зароблені кошти вдалося під час заслуховувань на засіданнях спеціальних комісій. Крім того, за результатами спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади 1 007 підприємств та 542 підприємці-фізичні особи, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 987 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Крім того, за минулий рік виявили 6 285 випадків використання незареєстрованих найманих працівників; легалізували 11 млн 757,9 тис. грн. доходів та донараховано 1 млн 763,7 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того 307 черкащан, що провадили діяльність без реєстрації, взяли на облік як приватних підприємців із сплатою 64 тис. грн. податків.

 

Автор статті