Черкаські платники сплатили до бюджету майже 1,5 млрд гривень

ДПI

Черкаські платники податків з початку року сплатили до зведеного бюджету майже 1,5 млрд. грн. Це, як зазначає в. о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси Антон Царюк, на 322,8 млн грн. більше, за аналогічний період минулого року.

Разом з цим, місцеві бюджети отримали понад 746,7 млн грн. що на 87,3 млн грн. перевищує торішні показники.

− Найбільшу питому вагу у надходженнях до зведеного бюджету займають податок на доходи фізичних осіб – 548,7 млн грн. (37 % від загальної суми надходжень), податок на додану вартість – 395 млн грн. (26,5 %) та податок на прибуток – 175,8 млн грн. (12 %), − повідомив в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси Антон Царюк.

Крім цього, за вказаний період платники Черкас сплатили 61,7 млн грн. військового збору та понад 1,3 млрд грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

− Завдяки впровадженню нових сервісів та постійному проведенню аналітичної роботи, черкаські фіскали забезпечують стабільне та своєчасне наповнення податками і зборами бюджетів всіх рівнів. Внаслідок цього, і держава, і місцеві громади отримують необхідні кошти для реалізації соціально-економічних програм, – зазначив Антон Царюк.

Автор статті