Черкаські підприємці вивчали кращі практики з управління

e3defb43-45a1-474f-a509-ad6cf8a09826

На форумі «Сучасні системи ефективного управління підприємством як запорука інноваційного розвитку. Кращі практики», який за сприяння облдержадміністрації днями відбувся у Черкасах, українські та міжнародні експерти ділилися кращими практиками управління з генеральними, комерційними та IT-директорами компаній Черкащини. Його проведення організували українська компанія IT-Enterprise, британська компанія Clobbi та фахівці електронного майданчику SmartTender.biz.

Учасники форуму обговорили перспективи підвищення конкурентоздатності та рівня інвестиційної привабливості українських компаній. Участь у дискусії взяли підприємці переробної галузі, промисловості, аграрного сектору, енергетики, фармацевтики. Зокрема, фахівці ПАТ «Черкаський АЗОТ», Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської шовкової компанії та інших комерційних і державних установ.

Українські та міжнародні експерти зосередили увагу на сучасних ІТ-інструментах для ефективного планування та управління продажами, виробництвом, запасами, закупівлями, витратами компанії. Керівник Департаменту економічного розвитку і торгівлі Черкаської ОДА Роман Карманнік зауважив, якщо підприємства хочуть бути конкурентоспроможними, то повинні враховувати неймовірно ефективні рішення для бізнесу від компанії IT Enterprise.

Заступник Генерального директора IT-Enterprise Антон Авринський розповів про бюджетні передналаштовані ІТ-рішення для малих та середніх компаній в рамках доповіді «Рух нагору, рух у хмари. Альтернативні сучасні інструменти управління підприємством. Хмарні сервіси Clobbi».

− Криза – це можливість знайти «вузькі» місця та підвищити ефективність компанії. Також вона змушує бізнес задуматися і активно шукати джерела підвищення ефективності з метою стати більш клієнтоорієнтованим, більш гнучким та менш затратним, − коментує Антон Авринський.

Керівник проекту впровадження інформаційної системи управління на підприємстві «Черкаський АЗОТ» Валерій Кривобородов поділився досвідом автоматизації бізнес-процесів та наголосив, що використання корпоративної системи управління дозволило створити єдине інформаційне середовище.

− Корпоративна система забезпечила автоматичне оновлення інформації у всіх регістрах, а також інтегрувала в систему всю інформацію з планування, обліку, аналізу, − відмітив Валерій Кривобородов. – Крім того, впровадження ІТ-рішення для фінансового планування дозволило легко контролювати планове та фактичне виконання бюджетів компанії.

Корпоративна система дозволяє легко формувати календарні фінансові плани, забезпечує їхню взаємну інтегрованість, а також дозволяє контролювати та відслідковувати усі платежі компанії.

 

Автор статті