Черкаські оперативники виявили 11 фактів розкрадання бюджетних коштів

C8OGuEzS5w

За результатами роботи оперативного управління Державної податкової інспекції від початку року в Черкасах виявили 11 правопорушень за фактами розкрадання коштів в сфері бюджетних закупівель, чотири з яких пов’язані з розкраданнями у великих розмірах, повідомляють в ДПІ у м. Черкаси.

Як повідомив начальник оперативного управління Олександр Кужим, у цілому, за матеріалами співробітників оперативного управління до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 55 кримінальних проваджень, 78% з яких належать до категорії тяжких. Зокрема, виявлено 33 правопорушення за ознаками ухилення від сплати податків, якими державі завдано збитків на суму понад 137 млн грн. Протягом поточного року сума відшкодованих збитків склала більше 4,2 млн грн. Шляхом досягнення процедури «податкового компромісу» до бюджету держави сплачено майже 1,2 млн грн.

Ще 8 проваджень порушено за фактами незаконного виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, два − за ознаками легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом За звітний період виявлено 3 факти безпідставного заявлення до відшкодування сум ПДВ у розмірі 732,6 тис. грн.

Автор статті