Черкаські оперативники вилучили товарно-матеріальних цінностей на 31,4 млн. грн.

податкова

З початку року за результатами роботи оперативного управління Черкаської податкової інспекції з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму  понад 31,4 млн. грн., з них товарів підакцизної групи – на суму понад 16,7 млн. грн. Про це повідомляють в Державній податковій інспекції у м. Черкаси.

− Серед підакцизних товарів найбільше вилучено спирту – на суму понад 4,1 млн.грн., паливно-мастильних матеріалів – на суму понад 1 млн. грн., лікеро-горілчаних та тютюнових виробів на суму 810 тис. грн. та 37,5 тис. грн. відповідно, − зазначив начальник оперативного управління Олександр Кужим.

Також, за цей період виявлено та знешкоджено три підпільних виробництва підакцизної продукції, серед яких два спеціалізувались на нелегальному виробництві алкогольної продукції та одне – на нелегальному виробництві паливно-мастильних матеріалів.

За фактами незаконного виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів згідно зі статтею 204 Кримінального кодексу України порушено 8 кримінальних проваджень.

Автор статті