Черкаські оперативники вилучили підакцизних товарів на суму понад 2,2 млн грн

8596_d6d35a00 Постійний контроль у сфері виробництва і обігу підакцизних товарів та детінізація ринку такої продукції, – один із пріоритетних напрямів роботи оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Черкасах.

«Впродовж січня – березня 2016 року в результаті реалізації оперативних матеріалів в рамках проведення операції «Акциз-2016», з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи, що знаходились у «тіньовому» обігу, на суму понад 2,2 млн грн З них спирту вилучено на суму 1 млн 870 тис. грн, а лікеро – горілчаних напоїв – на суму майже 245,8 тис. грн, тютюнових виробів – на суму 5,7 тис.грн», – повідомив перший заступник начальника – начальник оперативного управління ДПІ у м. Черкасах Олександр Кужим.

Протягом І кварталу 2016 року співробітниками оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Черкасах до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 2 кримінальних провадження за фактами незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст.204 Кримінального кодексу України). Також виявлено 1 підпільний цех з нелегального виробництва алкогольної продукції.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

Автор статті