Черкаські лісівники проводять підготовку ґрунту до весняної посадки нових лісів

???????????????????????????????

Готуючись до посадкової кампанії-2016 черкаські лісівники обробили гербіцидами понад 180 га площ. Це переважно ділянки, де провели лісозаготівлю цього року. Їх намагаються одразу заліснити, повідомляють у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Щоб підвищити приживлюваність саджанців, захистити їх від шкідників і закласти якісне насадження, у лісництвах Черкаського лісгоспу проводять хімобробіток площ та вносять міндобрива. Для кращої приживлюваності саджанців сосни на площі вносять селітру, одночасно проводячи глибоке рихлення ґрунту. Завдяки цьому майбутнє деревце отримує більше поживних речовин.

− Ми в лісгоспі активно впроваджуємо новітні методи вирощування насаджень. Вивчаємо досвід колег, самі експериментуємо. Адже за нашу роботу ми відповідальні перед наступними поколіннями, вона залишиться на віки, – говорить директор ДП «Черкаське лісове господарство» Андрій Пустовіт.

Затяжна осінь сприяє роботам із підготовки ґрунту. Тож лісівники не гають часу і докладають усіх зусиль, щоб Черкащина й надалі славилася своїми борами.

 

 

 

Автор статті