Черкаські боржники сплатили до місцевого бюджету понад 72 млн грн.

гп

За дев’ять місяців цього року в управлінні погашення заборгованостей податкової інспекції області описали маєтність боржників на 5,4 млн грн., а з врахуванням роботи проведеної у попередні роки, нині у податковій заставі перебуває майно на понад 10 млн грн. Про це повідомив заступник начальника ДПІ у м. Черкаси Олег Коваль.

За рахунок вилучення готівкових коштів протягом за цей період до бюджетів спрямували майже 103 тис грн., стягнули платіжними вимогами з рахунків боржників 9,2 млн грн. Від реалізації безхазяйного майна до державного бюджету надійшло 45,6 тис грн. Загалом, за рахунок застосування комплексу заходів до боржників-суб’єктів господарювання в Черкасах, до зведеного бюджету надійшло понад 72 млн грн., з них до державного бюджету – 64,2 млн грн., до місцевого – 7,9 млн грн.

− Черкаські платники повинні пам’ятати, що несвоєчасна сплата податків й інших платежів призводить до формування боргу, який з часом лише збільшується. Саме тому суб’єктам господарювання потрібно регулярно проводити звірку щодо стану розрахунків з бюджетом, а у разі виникнення заборгованостей − не зволікати, а користуватись можливістю розстрочити такий борг, щоб активи такого платника не потрапили до податкової застави і на нього не був накладений адміністративний арешт, − наголосив заступник начальника ДПІ у м. Черкаси Олег Коваль.

Він нагадав, що платникам надається можливість розстрочити податковий борг. Так, за вказаний період було укладено 102 договори розстрочення, з них 83 – на розстрочення грошового зобов’язання на загальну суму майже 69 млн грн., 17 – на розстрочення податкового боргу на загальну суму понад 10 млн грн. За рахунок такого розстрочення до бюджету надійшло 17,8 млн грн.

 

Автор статті