Черкаське підприємство не сплатило понад 10 млн. грн. податків

В рамках прове755дення заходів з протидії правопорушенням в сфері зовнішньоекономічної діяльності оперативниками податкової міліції  Черкаської області розпочато кримінальне провадження щодо умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах посадовими особами черкаського підприємства, що займається наданням транспортно-експедиційних послуг.

Встановлено, що в період 2013-2014 років підприємство здійснювало нетипові експортні операцій з  реалізації соєвої олії до країн Євросоюзу. Проте, з метою мінімізації податкових платежів службові особи підприємства безпідставно відображали в податковій та бухгалтерській звітності операції з придбання олії від контрагента без фактичного постачання.

Згідно з актом документальної позапланової перевірки, внаслідок документального оформлення таких безтоварних операцій з постачальником підприємство ухилилось від сплати ПДВ та податку на прибуток на суму понад 10 млн. грн.

Наразі слідчі фінансових розслідувань проводять досудове розслідування. Вживаються заходи по  відшкодуванню завданих бюджету збитків.

 

За інформацією Головного Управління ДФС в Черкаській області

 

Автор статті